Meme Ultrasonu

Meme ultrasonu, memenin içinin bilgisayar resimlerini çekmek için ses dalgalarını ve yankılarını kullanır. Mamografi testlerinde görülmesi zor olabilen sıvı dolu kistler gibi bazı meme değişikliklerini gösterebilir.

Prostat Füzyon Byopsi

Prostat kanseri erken tanısı için kan tahlilinde PSA bakılması, ÜrolojiUzmanı tarafından prostat muayenesi ve Multiparametrik Prostat MR (mp-MR) yapılmaktadır.

4D Boyutlu Gebelik Ultrasonu

Genellikle gebelerde bebeğin net bir şekilde görülebilmesi, hareketlerinin gözlenmesi, uzuvlarının incelenebilmesi…

…  …  …

Renkli Doppler Ultrason

Diğer ultrason tekniklerinden farklı bir görüntüleme imkanı sunan renkli doppler ultrasonu ile damar hastalıklarının araştırılması,
…  …  …

Kalça Çıkığı Ultrasonu (GKÇ)

Doğuştan kalça çıkığı, doğumsal kalça çıkığı, DKÇ gibi isimlerle bilinen bu hastalığa en doğru ismiyle Gelişimsel Kalça Çıkığı diyoruz. Kesin teşhis sadece Kalça Ultrasonu ile yapılabilmektedir. İlk 3-4 ayda teşhis edilir ise başarılı bir tedavi ile sağlığına kavuşmaktadır.

Tomokay`ı sizin için özenle hazırladık!
Gebelik Ultrasonunda Arietta 750 Teknolojisi ile Zararsız Ses Dalgalarıyla 4 Boyutlu Görüntüde Çığır Açan Teknoloji ile yüzlerce tebessüme ortak olduk.

Hakkımızda…

TOMOKAY 2000 yılında Bursa’da kuruldu.

2005 yılında Gemlik’te TOMOKAY Tıbbi Görüntüleme Merkezi açıldı.
2016 yılında Bursa’da TOMOKAY Tıbbi Görüntüleme Merkezi hizmete girdi.
İsmini Tomografi cihazının “Tomo”su ve kurucu Dr. Ertan Okay’ın “Okay” ından almaktadır.

TOMOKAY’ı sizin için özenle hazırladık. Bursa’nın kalbinde, ferah mekanlar, ücretsiz otopark, yüksek teknoloji görüntüleme cihazları, güleryüzlü personel ve uzman doktor hizmetinizdedir.

23

Yıllık Tecrübe

20

Kişilik Uzman Kadro

Neden Biz…

En iyi hekim ve personelin seçilmesi, kalitemizin sadece bir parçasıdır. Biz en son teknolojiye yatırım yaptık. Hastalarımıza iyi hizmet sağlamaya, kaliteli görüntüleme yapmaya ve daha iyi sonuçlar elde etmeye kararlıyız.

7000 +

Mutlu Danışan

23

Yıllık Deneyim

Sağlığınız bizim için önemli…

Merkezimiz ve tüm ekipmanlarımız ISO 9001 kalite belgesiyle onaylanmış olup halkımıza hizmet vermeyi sürdürmektedir.

Aynı zamanda siz hastalarımızı radyasyonun zararlı etkilerinden korumak için radyasyona maruz kalmayı en aza indirme kuralımız var. Film çekimlerinde mümkün olan en düşük doz radyasyonu kullanıyoruz.

Size Çok Yakınız